Örnek Projelerimiz

  • Opet Dolum Tesisi ve İstasyonlar Enerji > Opet Dolum Tesisi ve İstasyonlar
Sensormatic

Enerji

A- A A+

Değişen ve gelişen dünyada, yaşam kalitesinin de günden güne artması enerji kelimesini derinleştiriyor. Enerji, dünyanın ve Türkiye’nin gündeminde ilk sıralarda yer alıyor.

Enerji güvenliği ise bu gündemin vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyor. Enerji sektörüne yapılan yerli ve yabancı yatırımların artması ile birlikte ülke ekonomisinde bu yatırımların payı ve önemi artarken, yatırımcılar ve işletmeciler için bu alanların güvenliği ön planda tutuluyor. 

Sensormatic olarak OPET Dolum Tesisleri,  Opet ve BP Benzin İstasyonları, Sanko Çatalca Rüzgar Enerji Üretim tesisleri gibi enerji sektörü içinde yer alan tesislerin de elektronik güvenlik sistemleri entegrasyonuna ilişkin çözümler sunuyoruz . 

Bu sektöre ilişkin projelerde, tesisin ya da binanın risk analizini yaparak ihtiyaca uygun güvenlik çözümlerini belirliyor tüm çözümleri birbiriyle entegre çalışacak şekilde, dikkatle uyguluyoruz. Çevre güvenlik sistemleri, geçiş kontrol ve personel devam takip sistemleri, ziyaretçi takip sistemleri, video izleme çözümleri gibi birçok farklı sistemi, müşterinin risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak hayata geçiriyoruz. Bununla birlikte gelişime ve büyümeye açık sistemleri, ihtiyaçların ve önceliklerin değişimine paralel olarak revize ediyoruz 
 

Bizim İçin Ne Dediler?

  • Opet-THY Opet-THY

    “OPET, her zaman en iyi teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata almak misyonundadır. Biz de genel müdürlük binamızın güvenlik proj... Devamı

  • Meta Nikel Meta Nikel

    “İşletmemizin güvenlik birimi olarak, başarılı ve sürdürülebilir bir güvenlik sisteminin en iyi ve son teknoloji ürünlerle sağlanabileceği in... Devamı

Opet-THY


“OPET, her zaman en iyi teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata almak misyonundadır. Biz de genel müdürlük binamızın güvenlik projesinde bu konulara en duyarlı firmayı tercih etmeye özen gösterdik. Bu nedenle Sensormatic firmasıyla çok memnun kaldığımız bir iş birliği kurduk. Ayrıca, müşteri memnuniyetini işlerinin merkezinde tutmaları sayesinde de projemizi hiç sorun yaşamadan tamamladık.”

Ebru Erdem

Mühendislik ve SEÇ-G Müdürü
OPET

×

Meta Nikel


“İşletmemizin güvenlik birimi olarak, başarılı ve sürdürülebilir bir güvenlik sisteminin en iyi ve son teknoloji ürünlerle sağlanabileceği inancındayız. Sensormatic de işletmemizle olan iş birliği süresince bahsettiğimiz teknolojileri çözüm odaklı bir yaklaşımla ve güvenilir hizmet anlayışıyla sundu.”

Akif Dilber

Güvenlik Müdürü

Meta Nikel

×