Örnek Projelerimiz

Sensormatic

Hava ve Deniz Limanları

A- A A+

Ülkemiz, konumu ve havacılık sektörüne yapmakta olduğu yatırımlar nedeniyle, sektörde stratejik öneme sahip ülkelerden biri durumundadır. Yoğun trafiğe sahip olan sektördeki bu gelişim ve büyüme, beraberinde yüksek güvenlik ihtiyacını da getiriyor.

Tüm projelerini Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü ve TSA (Transport Security Administration) standartlarına uygun olarak hayata geçiren Sensormatic, hava meydanlarındaki yoğun trafiği güvenlik altına almak ve eş zamanlı olarak operasyonel verimliliği de desteklemek için farklı sistemleri birbirleri ile entegre çalışacak şekilde kurguluyor ve sistem tek merkezden yönetilebiliyor.

Havacılık sektörü ile birlikte gelişimini sürdüren Sensormatic, bugüne kadar toplam 35 hava meydanı projesini hayata geçirdi. Türkiye’deki aktif sivil havaalanlarının yüzde 56’sı Sensormatic çözümlerini kullanırken yurt dışında da Kıbrıs Ercan, Afganistan Mazar-i Sharif, Makedonya Ohrid ve Makedonya Alexander the Great gibi uluslararası pek çok proje Sensormatic güvencesiyle işletiliyor.

Sensormatic; yolcu, yük ve personel trafiği yoğun olan deniz limanlarında da farklı güvenlik seviyelerinde projeleri hayata geçiriyor.

Bizim İçin Ne Dediler?

  • TAV; Esenboğa Havalimanı TAV; Esenboğa Havalimanı

    2006 yılından itibaren firmanız ile çalışmaktayız. Bugüne kadar oluşan tüm problemlerimizde, ekiplerinizce zamanında müdahele edilmesi, problemlein... Devamı

  • DHMI; Batman Havalimanı DHMI; Batman Havalimanı

    2009 tarihinden itibaren Sensormatic Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından Batman hava meydanı güvenliği için Kapalı Devre TV sistemi kurulmuştur. Yu... Devamı

  • TAV; Atatürk Havalimanı TAV; Atatürk Havalimanı

    1998 tarihinde Sensormatic Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından Atatürk Uluslararası havalimanı güvenliği için Kapalı Devre TV ve Geçiş Kontrol Sist... Devamı

TAV; Esenboğa Havalimanı


2006 yılından itibaren firmanız ile çalışmaktayız. Bugüne kadar oluşan tüm problemlerimizde, ekiplerinizce zamanında müdahele edilmesi, problemlein çözümü ve ihtiyaçlarımızın eksiksiz tamamlanması nedeni ile Elektrik ve Elektronik Sistemler Şefliği adına, Esenboğa’da görevli personeliniz nezdinde firmanıza teşekkür ederiz.

×

DHMI; Batman Havalimanı


2009 tarihinden itibaren Sensormatic Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından Batman hava meydanı güvenliği için Kapalı Devre TV sistemi kurulmuştur. Yukarıda ünvanı yazılı şirketin çalışmaları sonucu teşekkür mektubu ile onurlandırılmış olup, operasyonda görev alan memurların da takdirlerine masher olmuştur.


Ayrıca yukarıda adı geçen şirket, 2009 tarihinden bugüne kadar kurmuş olduğu sistemlerin, bakım, onarım ve servis hizmetlerini mükemmel bir şekilde yerine getirdiği müşaede edilmiştir.
 

×

TAV; Atatürk Havalimanı


1998 tarihinde Sensormatic Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından Atatürk Uluslararası havalimanı güvenliği için Kapalı Devre TV ve Geçiş Kontrol Sistemleri kurulmuştur. 2011 yılı itibariyle Kapalı Devre TV sisteminde 1046 adet kamera bulunmakta olup, bu kameralar 40 ayrı lokasyondan izlenmektedir. Yukarıda ünvanı yazılı şirketin çalışmaları TAV Tepe Akfen Yatırım İnşaat ve İşletme A.Ş. tarafından beğeni ile izlenmektedir.

Ayrıca yukarıda adı geçen şirket 1998 tarihinden bugüne kadar kurmuş olduğu sistemlerin, bakım, onarım ve servis hizmetlerini mükemmel bir şekilde yerine getirdiği müşaede edilmiştir.

 

×