Örnek Projelerimiz

Sensormatic

Ticari ve Endüstriyel Kuruluşlar

A- A A+

Ticari ve endüstriyel kuruluşlar; plaza ve iş merkezleri gibi yoğun insan sirkülasyonu olan yapıların yanı sıra, fabrika ve üretim tesisleri, eğitim merkezleri, spor işletmeleri, stadyumlar, lojistik firmaları ve konut projeleri gibi bileşenlerden oluşuyor.

Sensormatic, ticari kuruluşlar ve endüstriyel tesisler için gerçekleştirdiği projelerde tesisin ya da yapının analizini yapıyor. Hizmet verdiği alana ve konumuma göre sahip olduğu riskleri belirliyor. Fabrikalar ve iş merkezleri için personel devam takip sistemleri ve çevre güvenliği ön plana çıkarken, stadyumlarda geçiş kontrol sistemleri ile video analiz öncelikli güvenlik sistemleri olarak belirleniyor. Birbirinden farklı amaçlara hizmet eden ve farklı dil kullanan sistemleri tek bir yönetim yazılımı altında toplayarak operatör uzmanlığına gerek duymaksızın kolayca yönetilmesini sağlıyor.  Yenilenebilir sistemler, yapının ihtiyacına göre zaman içinde geliştirilerek uzun yıllar kullanımı sağlanıyor.

Sensormatic Türkiye’de İş Kuleleri, Sabancı Center, Temsa, Mercedes Benz ve Arçelik gibi büyük ve modern binaların güvenlik sistemleri entegrasyonunu gerçekleştiriyor. Eş zamanlı olarak Vodafone Arena, Koç Üniversitesi, Emaar Toscana vb. farklı yapılar için de güvenlik ve verimliliğe hizmet eden sistemler kurguluyor.

Bizim İçin Ne Dediler?

  • Doğuş Grubu Doğuş Grubu

    “Doğuş Grubu’nun çok önemli projelerinde Sensormatic ile çalışma fırsatı buldum. Yetenekli ve deneyimli personeli ile yaptıkları her iş... Devamı

Doğuş Grubu


“Doğuş Grubu’nun çok önemli projelerinde Sensormatic ile çalışma fırsatı buldum. Yetenekli ve deneyimli personeli ile yaptıkları her işte müşteri odaklı bir çözüm tarzını benimsemeleri memnuniyet verici. Projelerimize verdiğiniz katkılardan dolayı çok teşekkür ederim.”

Rafet Hima

Güvenlik ve İdari İşler Bölüm Müdürü

Doğuş Grubu

×