Örnek Projelerimiz

Sensormatic

Kamu Alanları

A- A A+

Anıtkabir ve TBMM’ye bağlı Milli Saraylarımız, Köşk, Kasır ve Tesislerimizi içeren Kamu Alanları adı altında hizmet verdiğimiz bu sektörle ilgili projelere, yenilikçi ve uzman kimliğimizle ihtiyacı tam olarak karşılayacak şekilde yaklaşıyoruz.

Çevre güvenlik sistemleri, geçiş kontrol ve personel devam takip sistemleri, ziyaretçi takip sistemleri, video izleme çözümleri gibi birçok farklı sistemi, müşterinin risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak hayata geçiriyor, tüm çözümleri birbiriyle entegre çalışacak şekilde, dikkatle uyguluyoruz.
 

Bizim İçin Ne Dediler?

  • İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstanbul Emniyet Müdürlüğü

    3-14 Haziran 1996 tarihleri arasında B.M tarafından, ilimizde düzenlenen Habitat II Konut Zirvesi toplantısının yapıldığı, Habitat vadisindeki 6 no... Devamı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü


3-14 Haziran 1996 tarihleri arasında B.M tarafından, ilimizde düzenlenen Habitat II Konut Zirvesi toplantısının yapıldığı, Habitat vadisindeki 6 noktanın kapalı devre (CCTV) sistemi ile iç ve dış güvenliğinin sağlanması amacıyla, Foto Film Şube Müdürlüğümüzce Sensormatic Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş’nin ortak tesis ve çalışmaları sonucu; İstanbul Valiliği B.M Sekreterliği Genel Sekreterliğinin Teşekkür Mektubu ile onurlandırılmış olup, görev alan Emniyet Amiri ve memurları da İstanbul Valiliğinin takdir ve taltiflerine mahzar olmuşlardır.

Ayrıca Sensormatic Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş’ye İstanbul Emniyet Müdürlüğü makam katı ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü konutuna Ocak 1997 tarihinde kurdurulan kapalı devre (cctv) Güvenlik sistemleri, günümüzün en üst teknolojisine haiz olup, renkli kameraların ve monitörlerin objeleri teşhis ve tesbitte (zoom ve kayıt alma) yüksek performans gösterdikleri, şirketin bakım, onarım ve servis hizmetlerinin mükemmel olduğu müşaade edilmiştir
 

×