Örnek Projelerimiz

Sensormatic

Perakende

A- A A+

Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörü olan Perakende sektörü; zorlu rekabet şartları ve giderek artan müşteri taleplerine karşı kendini sürekli geliştirmeyi hedefliyor. Perakendeciler müşteri deneyimini ve operasyonel verimliği iyileştiren, geliştiren teknolojiler ile rakiplerinden farklılaşıyor. 

Sensormatic, perakendecilerin ana işlerine odaklanmalarını sağlayan ve verimliliklerini artıran yenilikçi çözümler sunarak Perakende sektörünün hedeflediği teknolojik gelişime öncülük ediyor.  Entegre mağaza güvenlik sistemleri ile güvenliği sağlarken, mağaza içi analiz platformları ile perakendecilerin müşterilerini daha yakından tanımasına, müşteri davranışlarını ölçerek veriye dayalı aksiyonlar almasına destek oluyor. Sektörün ihtiyaç duyduğu açıkta ürün sergileme, iç ve dış kayıpların engellenmesi, envanter güvenliği, stok doğruluğu  (RFID), mağaza performans ölçümü, kasa işlemlerinin kontrolü, müşteri deneyiminin zenginleştirilmesi gibi karlılığa doğrudan etki eden birçok konuda sunduğu yenilikçi çözümlerle perakende sektörünün sürekli gelişimine katkı sağlıyor.

Ciro sıralamasına göre Türkiye’nin önde gelen 200 perakendecisinin 57’sine hizmet veren Sensormatic, Alışveriş Merkezi ve Perakendeciler Derneği ile ASİS’in üyesi olarak Türkiye’de perakende sektörünün gelişmesine katkı sağlamak için çalışıyor.

Bizim İçin Ne Dediler?

 • LC Waikiki LC Waikiki

  Sensormatic'e, başarılı bir performans sergileyerek LC Waikiki'ye verdiği 10 yıl ve üzeri hizmet için teşekkür eder, başarılarının devamını... Devamı

 • Gratis Gratis

  “Sensormatic ile olan işbirliğimiz süresince, yoğun mağaza açılış temposunda şirketimize göstermiş oldukları hoşgörü, çözüm odaklı ve güvenil... Devamı

 • Crate & Barrel Türkiye Crate & Barrel Türkiye

  “Elli yılı aşan tecrübe ve yüzden fazla mağazasıyla Amerika’da mobilya ve ev ürünleri sektörünün öncülerinden olan Crate & Barrel m... Devamı

 • DeFacto DeFacto

   “Sensormatic ile yurtiçi  ve yurtdışı mağazalarımızın güvenlik süreçlerinde birlikte çalışmaktayız. Hızlı ve etkin servis ağı, çöz... Devamı

 • Vestel Vestel

  “Vestel olarak sektöründe lider firmalarla çalışmayı kendimize her zaman bir hedef olarak belirlemişizdir. Bu hedef doğrultusunda Sensormatic... Devamı

 • Watsons Watsons

  “Gerek ürün kalitesi, gerekse hizmet kalitesi olarak sürekli ve hızlı destek aldığımız iş ortağımız Sensormatic  firması ile birlikte ak... Devamı

LC Waikiki


Sensormatic'e, başarılı bir performans sergileyerek LC Waikiki'ye verdiği 10 yıl ve üzeri hizmet için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

“Güvenlik çözümleri hususundaki kritik iş ortağımız Sensormatic’in bilgi, tecrübe, ürün ve hizmet kalitesinden memnuniyetimizi belirtmek isterim. Gerek yaygın hizmet ağı gerekse uzmanlığı ile bir çok konuda faaliyetlerimize olan katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sensormatic ürünlerinin kalite noktasında muadilsiz olduğunu da gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.”

İbrahim Altunkaya

Kayıp Önleme Müdürü

LC Waikiki  

 

×

Gratis


“Sensormatic ile olan işbirliğimiz süresince, yoğun mağaza açılış temposunda şirketimize göstermiş oldukları hoşgörü, çözüm odaklı ve güvenilir hizmet anlayışından çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Müşteri memnuniyetini odak noktası kabul edip, projelerimizde  tarafımıza verdikleri  destekten dolayı teşekkür ederiz.”

Dinçer Işık

Mimari İşler Müdürü

Gratis

×

Crate & Barrel Türkiye


“Elli yılı aşan tecrübe ve yüzden fazla mağazasıyla Amerika’da mobilya ve ev ürünleri sektörünün öncülerinden olan Crate & Barrel markasını Türkiye ile tanıştırırken çözüm ortaklarımızdan biri Sensormatic oldu. Hızlı büyüme ve mağazalaşma sürecinde mağazalar ile ilgili müşteri sayımları, ürün güvenliği  konularında ve perakendenin gerektirdiği hızlı çözüm ihtiyaçlarında Sensormatic ürünleri ve çalışanları her zaman destek sağladılar.”

Ozan Özkan

Magazalar Operasyon Müdürü

Crate & Barrel Türkiye

×

DeFacto


 “Sensormatic ile yurtiçi  ve yurtdışı mağazalarımızın güvenlik süreçlerinde birlikte çalışmaktayız. Hızlı ve etkin servis ağı, çözüm odaklı yaklaşım ve gelişen teknolojiye uyumlu ürünler ile her zaman kendilerinden olumlu destek aldık. Kaliteli hizmet ve etkin çözüm arıyorsanız şiddetle tavsiye ederim. ”

Egemen Kocaoğlu

Kayıp Önleme Yöneticisi

DeFacto

×

Vestel


“Vestel olarak sektöründe lider firmalarla çalışmayı kendimize her zaman bir hedef olarak belirlemişizdir. Bu hedef doğrultusunda Sensormatic, gerek servis ağı gerekse hızlı iş çözümleriyle bizlere uzun zamandır destek olmaktadır. Büyük hedeflere ilerlerken Sensormatic gibi değerli iş ortaklarıyla çalışmak bizlerdeki güven duygusunu daha da perçinlemektedir.”

Utku Özdel

Mağazalar Grubu Müdürü

Vestel

×

Watsons


“Gerek ürün kalitesi, gerekse hizmet kalitesi olarak sürekli ve hızlı destek aldığımız iş ortağımız Sensormatic  firması ile birlikte aktif ve proaktif  çözümler üzerinde çalışıp  kayıplarımızı minimize ediyoruz.  Sensormatic firmasının yüksek kaliteli hizmeti ve servisinin yanında en yeni teknolojilerle donatılmış  ürünleri, perakende sektörünün  anlık ihtiyaçlarına hızlı ve etkili  çözümler getirmektedir.”

Yusuf Emlek

Genel Müdür

Watsons

×