Sensormatic

Değerlerimiz

A- A A+

Sensormatic olarak hedeflerimize ulaşırken ortak değerlerimizle hareket ederiz.

ÖNCÜ RUH
Bugüne ‘’öncü ruh’’larla geldik. Keşfeden, şekillendiren, yön veren, yol gösteren… Başlangıçtır öncü ruh, izlenecek yolu belirleyen, kuralları koyan.
Bizler, ilk günden bu yana teknolojiyi çözümlerimizle harmanlayarak, sektörün kurallarını belirliyoruz. Gelecekte de bu “Öncü Ruh” ile yeni fikirler üretmeye devam edeceğiz.

UZMAN
Deneyimlerden öğrendik. Kuruluşumuzdan bugüne kadar çok farklı sektörlerde, farklı seviyedeki güvenlik ihtiyaçlarına çözüm sağlayarak geliştik, olgunlaştık. Bugün de yıllar içinde sahip olduğumuz bu eşsiz bilgileri, yetkinliklerimizle birleştirerek müşterilerimize değer sunuyoruz.

İNSAN ODAKLI
Tarih boyunca her adım,  insanı biraz daha ileriye götürebilmek için atıldı. Adımlar insanı geliştirdi, o geliştikçe adımlar büyüdü.
Sensormatic de bu vizyonu benimseyerek, müşteri yada çalışan ayırımı yapmadan, gerçekleştirdiği her eyleminde insanı odağında tutar. Yardımseverdir. Teknolojiyi müşterisinin gereksinimine göre dönüştürür. Çözümü sunacak kadroyu kurar. En yetkin insanlarla insan için çalışır.

GÜVENİLİR
İnsanoğlunun en temel gereksinimidir güven. Rahatlatır, geleceğe dair umut verir, mutluluk verir. İnsan, yaşadığı çevreye, aldığı hizmete güvenmek ister. İşte biz de, 1994’den beri müşterilerimizin güvenine layık olmak için çalışıyoruz. Satışta da satış sonrasında da; bugünden yarına.

SORUMLULUK SAHİBİ
Hedeflerimizle, sorumluluk bilincimizle, işimizle, değerlerimizle farklıyız. Dürüstüz. Hedef odaklıyız. Başladığımızı bitiririz. Amacımız sadece sonuca ulaşmak değildir. Sonuca ulaşırken verdiğimiz sözleri tam ve zamanında, dikkatle yerine getirmiş olmak, kullandığımız teknoloji ile fark yaratmak, iş ritmimizle örnek olmak isteriz. Çünkü biz işinin ehli, sözünün eriyiz.