Sensormatic

Hakkımızda

A- A A+

Sensormatic, 1994’ten beri hayata geçirdiği projelerle sektördeki lider elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür.

  • Sensormatic çözümleri arasında; Video İzleme, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik, Elektronik Ürün Takip (EAS), Mağaza Performans Yönetimi, Yangın Algılama, Alarm, Seslendirme-Anons, Uzaktan İzleme gibi güvenliğinize ve verimliliğinize doğrudan etki eden sistemler yer alır. Sensormatic, farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbiri ile entegre çalışacak şekilde uygular ve 360° güvenlik çözümü sağlar.

  • Sensormatic Türkiye dışında Orta Doğu ve Balkanlar’daki iş ortakları ile hizmet vererek, global projelerde de yer almaktadır.

  • Güçlü servis ağı ile 81 ilde 30 binden fazla noktaya hizmet veren Sensormatic, satış sonrası teknik destek alanında %98 müşteri memnuniyeti oranına sahiptir.

  • Marka bağımsız olarak seçtiği ürün ve çözümler, gelişen teknolojiye uyum sağlayabilen, yenilenebilir ve sürdürülebilir özelliktedir. Bu özellik sayesinde teknoloji geliştikçe yatırımınız yok olmaz, aksine teknolojiye paralel şekilde gelişimini sürdürür.

  • Yurtiçi ve yurtdışında toplam 36 havalimanı, 67 Ceza Tevkif Evi, Türkiye’nin en büyük 17 bankasının 8’i ve Türkiye’nin en büyük 200 perakendecisinin 57’si Sensormatic çözümlerini tercih etmiştir. Sensormatic farklı sektörlerde, sahip olduğu bu tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel, maksimum verimliliği sağlayacak çözümleri sunar.    

  • Sahip olduğumuz güç ve deneyimi 287 çalışanımız ile sürekli kılıyoruz. İnsan kaynakları politikaları içerisinde stratejik öneme sahip olan eğitim sistemimiz çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedefliyor. Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak, görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunuluyor.

  • Sensormatic’in tüm fonksiyonları İstanbul’da bulunan 3600 m² çalışma alanında hizmet vermektedir. İstanbul Merkez ile birlikte, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Gaziantep bölge ofisleri ve Samsun, Diyarbakır, İskenderun, Muğla ve Şanlıurfa temsilcilikleri ile toplam 12 ilde bulunmaktadır.

  • Sensormatic Hizmet Yaklaşımı; Risk Analizi, İhtiyaç Tespiti, Projelendirme (Tasarım), Uygulama, Eğitim, Satış Sonrası Servis ve Bakım hizmetlerinden oluşur. Bir projede ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere tek yerden ulaşmanızı sağlar.

  • Sensormatic bir Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 53 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 330 binden fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Sensormatic, Securitas’tan aldığı güç ile, teknoloji ve insanın uyum içinde çalıştığı global projeler üretebilme yeteneğine sahiptir.