Sensormatic

Sanset Gıda ve Arven İlaç Entegre Güvenlik Projesi

A- A A+

Sanset Gıda ve Arven İlaç Entegre Güvenlik Projesi İhtiyaç

Toksöz Holding bünyesinde bulunan Sanset Gıda ve Arven İlaç’ın depoları için kapsamlı bir güvenlik sistemine ihtiyaç duyuluyordu. Yüksek sağlık ve güvenlik standartları çerçevesinde kullanılacak depolara uygun olarak tasarlanmış güvenlik sistemi talep edildi.


Çözüm

Sanset Gıda’nın soğuk hava depoları ve Arven İlaç deposu için tam entegre elektronik güvenlik projesi tasarlandı. Proje kapsamında birbirleriyle entegre çalışabilen video izleme, geçiş kontrol, yangın algılama ve acil anons sistemi kurulumu gerçekleştirildi. Ayrıca yüksek güvenlik gerektiren depolar için çok hassas ve hızlı bir şekilde algılama yapabilen hava örnekleme sistemi projesi de tasarlandı.


Fayda

Birbirleri ile tam entegre çalışabilen sistemler sayesinde tüm depo alanlarının güvenliği üst düzeyde sağlanmış olacak. Ayrıca soğuk hava deposuna uygun olarak -30°’lik ortamlarda bile tam performans sağlayan, son derece duyarlı hava örnekleme sistemi sayesinde tehlike anında çok erken uyarı alınırken aynı zamanda kurulum ve bakım maliyetinde de avantaj sağlandı.