Perakende Sektörüne Özel Çözümlerimiz

Sensormatic

Mağaza Çağrı Sistemleri

A- A A+

Mağaza çağrı sistemleri ile etkin ve verimli personel yönetiminin ve müşteriler ile iletimişimin sürekliliğine ve maksimizasyonuna yönelik yenilikçi bir çözüm sunuyoruz.

Satış alanında yaşanan, müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyen olaylarda müşterilere hızlı ve etkin yanıt verebilmek, satış ve performans verimliliğe önemli katkı sağlar. Kablosuz, Radyo Frekansı ile çalışan Mağaza Çağrı Sisitemleri ile, soyunma kabinleri, gözden uzak reyonlar, servis alanları gibi birçok noktada müşterilerinizin yardım istemesi halinde, yakında bulunan bir kablosuz butonla, mağaza personelini çağırabilmelerine imkan veriliyor. Aynı zamanda mağazalarda personelin iç iletişimini optimum seviye çıkartarak operasyonel verimliliği arttırıyor.

Mağazalardaki tüm departmanlardan gelen çağrı sayıları ve personelin çağrılara verdikleri yanıt süreleri kayıt altına alınıyor. Haftalık ve aylık bazlı raporlar ile ülke/bölge/şehir/mağaza/departman/reyon kırılımında zincir performansları ölçülebiliyor.

Web tabanlı arayüzü ile raporlar, zincirin ve mağazanızın yönetimine, görevli personelin çağrıya cevap verme performanslarının takibi, insan kaynağının doğru planlanması, müşteri memnuniyetini artıran hizmet kalitesinin gelişimi ve genel mağaza performans göstergeleri konusunda perakendecilere kritik başarı faktörleri sağlıyor.
 

  • Sensormatic
  • Sensormatic
  • Sensormatic