Perakende Sektörüne Özel Çözümlerimiz

Sensormatic

Elektronik Fiyat Etiketi Çözümleri

A- A A+

Karlılığı korumak, rekabetçi olmak, müşteri güvenini sağlamak üzere siz perakendeciler, fiyatlandırma süreçlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yönetme gayreti içerisindesiniz. Satın almadan itibaren merkezden mağazalara ya da lokalden mağazaya doğru işleyen süreçte bilginin iletilmesi ve satış alanında görünürlüğünün sağlanması, geleneksel yöntemlerde yoğun emekle yürütülen, zaman alan ve hataya açık yöntemlerle yapılıyor.

Elektronik Fiyat Etiketleri sayesinde; başta gıda ve elektronik perakendecileri olmak üzere, ürün fiyatlarınızın çok kısa zamanlarda güncellenebilmesi ve bu etiketlerin üzerinde personelinizin ihtiyaç duyduğu stok ve ürün bilgisi gibi ek bilgileri iletebilmesi sayesinde verimlilikleriniz artıyor.

Bununla birlikte, hassas bir iş olan ve zaman alan fiyat etiketlerinin güncellenmesi saniyelere indirgenerek; personel maliyetlerinizin minimize edilmesi, satış aşamasında ve raf stok takibinde hızlı bilgi akışı, müşterinizin güvenine katkı sağlanması, fiyatlandırma hatalarının önüne geçilmesi, döviz ya da mevsime bağlı değişken fiyatların ve kampanyaların etkin yönetimi sağlanıyor.

Perakende endüstrisinin Elektronik Fiyat Etiketleri konusundaki lider markası Pricer ile müşterilerimize farklılık yaratabilecekleri önemli bir çözüm sağlıyoruz. Bu çözümler sayesinde farklı perakende çevrelerinde kolaylıkla kullanılabilen, geniş elektronik etiket gamı ile mağaza performanslarınız artıyor ve maliyetleriniz en aza indiriliyor. Bileşenleri elektronik etiketler, yazılım ve ara iletişim birimlerinden oluşan; kızılötesi (IR) teknolojisi ile iletişim sağlayan Pricer'ın, segment ve grafik bazlı etiket platformları iki yönlü iletişim desteği sunarak, POS sistemleri ile elektronik etiketlerin iletişimini optimize ediyor.  İki yönlü iletişim,sunduğunuz ürünlere ilişkin fiyatlandırma, stok takibi ve ürün özelliklerini tek bir platformdan sunma, güncelleme ve izlemesine olanak tanıyor. Efektif kaynak kullanımına olanak tanıyan sistemler, mağazalarınızın merkezden yönetimine imkan tanırken operasyonel faydaları ile yatırım maliyetlerinin kısa zamanda geri dönüşünü sağlamaktadır.
 

  • Sensormatic
  • Sensormatic
  • Sensormatic
Adınız - Soyadınız :
Firma İsmi :
E-Mailiniz :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :