Perakende Sektörüne Özel Çözümlerimiz


Sensormatic

Yangın Algılama Çözümleri

A- A A+

Açık bir platformda tasarlanan ve her türlü alarm sistemine entegre edilebilen ileri düzey yangın çözümleri sunuyoruz. Oluşabilecek yangına önceden önlem almaya olanak tanıyan yangın alarm sistemleri, yangın dedektörleri, doğru değerlendirme yapılarak gerekli iletişimin kurulmasını sağlayan kontrol paneli ve sesli görsel uyarı cihazları gibi bileşenlerden oluşuyor.

Yangın alarm sistemleri; yangına ilk anda müdahale etmek, büyük yapılarda yangının meydana geldiği bölgenin koordinatlarını belirlemek, patlamalardan doğabilecek hasarı önlemek, panel üzerinden ya da gözlem merkezinden gönderilen direktiflerle yangının çıktığı bölgeye gerekli fiziki müdaheleyi tetiklemek gibi kritik fonksiyonları yerine getiriyor.

Projelerimizde dünyanın en büyük yangın ürünleri üretici firmalarının güvenilir, esnek ve stabil ürünlerini kullanıyoruz.

Konvansiyonel, adreslenebilir, patlamaya etkili, mobil video sistemleri, karbon monoksit duyarlı farklı algılama ve işlevlere sahip sistemlerle ihtiyaca uygun çözümler hayata geçiriliyor.
 

  • Sensormatic
  • Sensormatic