Perakende Sektörüne Özel Çözümlerimiz


Sensormatic

Geçiş Kontrol Çözümleri

A- A A+

Kurumsal ihtiyaçlara uygun geçiş kontrol çözümleri ile çalışanlarınıza güvenli bir çalışma ortamı yaratırken, personelinizin çalışma saatlerinin takibi ve sirkülasyon yönetimine de olanak tanıyoruz.  Bu çözüm ile, mesai bilgisine bağlı olarak personelinizin bordroları için gerekli veri, firmanızın ilgililerine iletiliyor.

Geçiş Kontrol Çözümleri; giriş ve çıkış kayıtlarının takibine ve raporlanmasına, belirlenen görev tanımları ile geçişlerde sınırlama yapılmasına, güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasına, gerçekleşen tüm hareketlerin kayıt altına alınmasına, olağan ya da olağanüstü olayları tanımlayarak senaryolar üretilmesine olanak tanıyor.

Diğer sistemlerle entegrasyona açık olan SoftwareHouse markası ile ileri seviye uygulamalar gerçekleştiriliyor. Özellikle video izleme ve geçiş kontrol  tarafında sunulan entegrasyon sayesinde, giriş çıkış yapan kişilerin ikinci kez doğrulanması sağlanıyor.

Bunların yanında her bireyin sadece kendi fiziksel veya davranışsal özelliklerinin teyidine ilişkin geliştirilmiş olan biyometrik sistemler ile yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanıcı doğrulaması yapılırken, hatasız ve suistimale karşı güvenli bir çözüm sağlanıyor. Türkiye’de ilk kez Sensormatic tarafından uygulanan İris okuma ile parmak izi ve parmak damarı okuma gibi biyometrik çözümlerle, kurumsal ihtiyaçlarda üstün bir güvenlik duvarı yaratılmış olunuyor.

Sunduğumuz geçiş kontrol çözümleri sayesinde olay ve alarm izleme, video izleme entegrasyonu, bölünmüş ekran görüntüleriyle harita / plan üzerinde geliştirilmiş izleme özelliği, e-posta veya telefon ile bilgilendirme, web üzerinden erişim, geliştirilmiş IT tabanlı şifre koruması ve geliştirilmiş raporlama için; açık veri formatında sağlanan ileri derece güvenlik, uzaktan erişim ve takip, biyometrik çözümler ile ileri seviyede güvenlik sağlanıyor.

Özellikle IP tarafında geliştirilen kaliteli çözümler ile basit geçiş kontrol sistemlerinden farklı olarak, ek kablolama gerektirmeden uzaktan erişim hizmeti sunabiliyor. Sistem, karlılığın ve verimliliğin artmasında önemli bir rol oynuyor. Yöneticilerinize; çalışma saatlerine uyma, fazla mesai, kullanılan izin günleri gibi parametrelere bağlı sunulan raporlar sayesinde personel takibininiz ve verimliliğiniz en üst düzeye çıkartıyor.
 

  • Sensormatic
  • Sensormatic