Perakende Sektörüne Özel Çözümlerimiz


Sensormatic

Telpark

A- A A+

Sensormatic Türkiye Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilmiş cep telefonu ile kontrol edilen otomatik park bariyer sistemi TelPark, akıllı yazılımı, tasarımı ve ihtiyaca uygun farklı versiyonları ile Türkiye ve dünyada ilk olma özelliğine sahip.

Telpark, otopark ihtiyacının bulunduğu tüm alanlarda "rezerve otopark" yönetimi ve ücretlendirme sisteminin hızlı, basit ve etkin takibine imkan veriyor.

Telpark, kolay kullanımı ile kullanıcı dostu bir sistem. GSM numarası sisteme kayıt edilen kullanıcı, park alanına geldiğinde cep telefonu ile TelPark üzerinde yer alan SIM karta ait telefon numarasını bir kez aradığında sistem arayan numarayı otomatik olarak tanıyor ve bariyeri indirerek aracın park etmesine izin veriyor. Yapılan aramalar ücretlendirilmiyor. Araç, park alanından ayrıldığında TelPark otomatik olarak bariyeri kapatıyor. TelPark, opsiyonel yazılımı sayesinde kullanım detaylarını raporlayabilme özelliğine sahip.

Bedensel engelliler için ayrılmış alanların suistimalini önlemek, kısıtlı park alanlarının verimli kullanımı, VIP için ayrılmış otopark alanlarının özelleştirilmesi gibi farklı amaçlara uygun kullanılabiliyor 

  • Sensormatic
  • Sensormatic
  • Sensormatic
  • Sensormatic
  • Sensormatic